Rozmiar PENISA

zobacz porady, opinie, efekty

Czy rozmiar penisa wpływa na jakość seksu?

Chociaż duża grupa lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie jest istotna i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy.

Rozmiar penisa statystycznego mieszkańca Europy ma rozmiar od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki wymiar nie zawsze ich zadowala. Pomimo tego, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są najważniejsze i nie od tego zależy satysfakcja w czasie zbliżenia, duża grupa mężczyzn woli dysponować pokaźniejszym przyrodzeniem.

Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku obecnie są oferowane wszelkiego rodzaju tabletki na powiększanie penisa, niektórzy decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja chirurgiczna jest bolesna i bardzo droga jest to jeden z najefektywniejszych metod na to, aby penis stał się dłuższy.

Można zdecydować się również na stosowanie bezpiecznych tabletek na penisa, które nie tylko wydłużają penisa, ale wpływają również na libido a nawet produkcję plemników. Chociaż rozmiar penisa nie wypływa na jakość życia seksualnego, środki na powiększanie penisa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i nikt się temu nie dziwi. Tak samo jak dużo kobiet ma kompleksy związane z wielkością piersi, tak mężczyźni mają kompleks na tle rozmiaru penisa. Długość i grubość penisa, to w dalszym ciągu dla dużej grupy panów temat tabu, który poruszają z niechęcią. Zobacz jak powiększyć penisa.

Czy warto korzystać ze środków farmakologicznych, czy są one skuteczne?

Problem z rozmiarem członka rozpoczyna się w głowie mężczyzny. Jeśli nigdy nie był zadowolony z rozmiaru swoich klejnotów rodowych na pewno długo unikał zbliżeń, aby nie narazić partnerki na rozczarowanie. Bardzo często kobiety nie zauważają problemu w rozmiarze członka, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, i jak inicjuję grę wstępną. Jakość seksu nie jest uzależniona jedynie od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że wymiar w ogólnie nie ma znaczenia. Zbyt mały członek może zapewnić mniej przyjemności, z kolei za duży będzie sprawiał w czasie zbliżenia ból.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  : Tabletki na powiększenie penisa – zapomnij o skalpelu!

Większość kobiet jest zdania, że to nie długość, ale grubość męskiego przyrodzenia ma znaczenie i decyduje o tym, czy mogą osiągnąć orgazm. Grubszy penis lepiej stymuluje łechtaczkę w trakcie zbliżenia, poza tym gwarantuje intensywniejszą interakcję z wejściem do pochwy, a tam znajdują się strefy erogenne. Chociaż mężczyznom wydaje się, że posiadając małego penisa nie będą w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda wygląda tak, że kobiety są bardzo wyrozumiałe i wiedzą, co w życiu liczy się najbardziej.

Nie każdy mężczyzna jest posiadaczem dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną członka. Różnimy się od siebie i warto siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia oraz do udanego związku. Rozmiar penisa ma wpływ na jakość seksu, ale nie decyduje o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeżeli chcemy sięgnąć po pastylki na zwiększenie rozmiaru penisa, trzeba pamiętać, żeby wybierać produkty od renomowanych producentów, nie warto kupować urządzeń czy środków od sprzedawców, którzy nie podają źródła sprzedawanego towaru.

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2018 Rozmiar PENISA

Theme by Anders NorenUp ↑