Czy rozmiar penisa ma znaczenie – kobiecy punkt widzenia

Kiedy chodzi o kwestie seksualne jedną bardzo często poruszają sprawą, która denerwuje wielu facetów jest ich rozmiar penisa. Mężczyzna jest zaniepokojony swoją wielkością prącia, a my, faceci zawsze zastanawiamy się, czy rozmiar penisa rzeczywiście ma znaczenie dla pań. My faceci po prostu mamy obsesję na temat całego problemu rozmiaru, czy kobiety rzeczywiście wolą większe penisy? W ostatnich latach wielkości penisa nie była obiektem dyskusji, ale teraz kobiety mają większą swobodę wypowiadania swoich myśli o tym, co wolą: małego, średniego czy dużego.

Jeśli chcielibyśmy uzyskać opinię w danej grupie kobiet, czy rozmiar penisa ma znaczenie, czy nie, znaleźlibyśmy kilka różnic w ich punkcie widzenia. Istnieją kobiety, które są bardzo wybredne, jeśli chodzi o ich wybór kochanków. Te kobiety nie chcą mieć kontaktów seksualnych lub nawet jednej spędzonej nocy z mężczyzną, który ich zdaniem ma małego penisa. Istnieją też kobiety, które udają, że rozmiar penisa nie ma dla nich znaczenia, ale w rzeczywistości jest inaczej i odrzucają takiego faceta. Jeśli by się wgłębić w te kwestie i dać kobietom możliwość do wyboru dwóch wyimaginowanych mężczyzn, jednego z dużym penisem i jednego z małym penisem. To okaże się, że 100% kobiet wolałoby mężczyznę z większym penisem.

Fakt, że to, co robisz ze swoim penisem podczas seksu też jest istotne podczas stosunku, to kobiety zwykle doświadczają więcej przyjemności podczas seksu z mężczyzną z większym penisem. Gdy penis nie jest wystarczająco długi lub na tyle gruby, by móc wypróbować każdą z pozycji seksualnych, to nie będziesz mógł stymulować kobiecej pochwy prawidłowo – taki jest zwykle kobiecy punkt widzenia.

Bez względu na to jakim facetem jesteś „rozmiar penisa ma znaczenie dla kobiet.” Im w rzeczywistości większy, tym lepiej. Tak jest ze wszystkim innym, ludzie generalnie wolą mieć wszystko większe i lepsze. Czy to pieniądze, umiejętności w pracy i zdolności seksualne, każdy jeden stara się być lepszym. Od teraz jest dla ciebie jasne, że rozmiar prącia ma znaczenie dla pań, kobiety zazwyczaj wolą większe penisy do mniejszych. Można zacząć się zastanawiać, w jaki sposób możesz uzyskać większego penisa bez konieczności zabiegu chirurgicznego.

Istnieje wiele metod powiększania penisa, które są obecnie dostępne, ale większość z tych metod nie jest zazwyczaj skuteczna i przystępne dla większości facetów. Ale niedawno odkrytą metodą, która pomogła tak wielu mężczyzną zwiększyć rozmiar penisa, było wykorzystanie naturalnych ćwiczeń na powiększenie penisa.

Angażowanie się w naturalne powiększenie penisa w formie ćwiczeń rozciągających i poszerzający, zmusza Twoje tkanki prącia do przyjmowania większej objętości krwi niż Twój penis mógł normalnie przyjmować. Te naturalne ćwiczenia na powiększenie penisa powinno się wykonywać konsekwentnie przez dłuższy okres czasu, aby cieszyć się tym efektem na stałe. Choć może trzeba będzie poczekać kilka miesięcy zanim osiągnie się pożądany rozmiar penisa, najważniejsze jest to, że pracujesz i jesteś w stanie uzyskać większy rozmiar penisa.

Obecnie większość kobiet otwarcie mówi, że woli mężczyznę z dużym penisem, niż faceta o małej męskości. Żadna kobieta nie chce uprawiać seks z mężczyzną, który ma malutkie prącie. Oto kilka powodów, dla których rozmiar penisa ma duże znaczenie dla kobiet.

Zaufanie – jedna z rzeczy, która ma bardzo istotne znaczenie w przypadku mężczyzn z dużymi penisami, chodzi o ich poziom zaufania. Tacy mężczyźni zazwyczaj są bardziej pewni siebie podczas relacji z kobietami, a to przenosi się do sypialni. Kobiety wolą mężczyzn, którzy są pewni swoich możliwości, faceci z dużym penisem nie muszą martwić się o kwestie sypialni i mogą skupić się na ofiarowaniu maksymalnej satysfakcji kochance w sypialni.

Seksualna satysfakcja – to jest główny powód, dlaczego kobiety wolą mężczyzn z dużymi penisami od mężczyzn z tymi średnimi i małymi. Duży męski narząd płciowy daje maksymalną satysfakcję seksualną kobiecie. Podczas stosunku penis ociera się o ściany pochwy. Gdy kobieta uprawia seks z mężczyzną, który ma dużego penisa, to oznacza dla niej, że będzie odczuwać bardziej intensywne ocieranie penisa o pochwę – i większe odczucia, tym więcej przyjemności. Sondaże zawsze pokazują, że kobiety wolą penisy o większym obwodzie w stosunku do długości penisa, bo gruby penis daje znacznie więcej przyjemności seksualnej niż cienki.

Teraz, kiedy odkryłeś, dlaczego rozmiar prącia ma znaczenie dla pań, pewnie zastanawiasz się, jak można uzyskać większy rozmiar i stać się facetem, którego kobiety będą ścigać? Najbezpieczniejszy i najtańszy sposób, aby uzyskać większą męskość, to angażowanie się w ćwiczenia fizyczne na powiększenie penisa. Te naturalne ćwiczenia powiększające penisa mogą dodać Twojemu członkowi od 4 – 6 cm długości podczas wzwodu i 2 –4 cm w obwodzie. Możesz być pewny, że twoja kobieta pozostanie Ci wierna, jeśli zaangażujesz się naturalne powiększenie penisa w postaci programu ćwiczeń. Ciesz się większym zadowoleniem partnerki powiększając penisa.

Bez względu na to, kto tworzy opinie o rozmiarze penisa, to faktem jest to, że jego wielkość zawsze będzie źródłem wielu problemów. Zarówno tych rzeczywistych, jak i urojonych. Wielkość posiadanego członka może również wpływać na satysfakcję, którą odczuwają kobiety podczas zbliżenia seksualnego. Wydaje się nam również, że mężczyźni zrozumieli prawo kobiet do tego, aby móc wybierać mężczyzn z takimi penisami, których wielkość sprawia im największą przyjemność.

Epoka przymusowych małżeństw zakończyła się w epoce kamienia łupanego. Jeśli kobieta spotyka mężczyznę i po czasie dowiaduje się, że ma małego penisa, to bardzo łatwo może zerwać z nim swój związek. Rozpoczyna wtedy poszukiwania nowego faceta, który szczyci się dużym penisem. Jest to dość proste zadanie, które jednakże wymaga silnej psychiki – zarówno u mężczyzn, jaki u kobiet. Nikt nie może kwestionować prawa kobiety, do opuszczenia swojego partnera z powodu jego za małej wydajności. Zdajemy sobie sprawę, że może to brzmieć bardzo niepokojąco dla mężczyzn, których penis nie należy do największych.

A ponieważ mężczyźni stają się coraz bardziej skoncentrowanie na rozmiarze swojego penisa, różne firmy wykazuje obecnie coraz większe zainteresowanie możliwością odkrycia lekarstwa, które będzie potrafiło zwiększyć jego rozmiar. Na szczęście dla niektórych, istnieją również naturalne metody zwiększenie rozmiaru prącia. Nie wiążą się one z koniecznością połykania niezdrowej chemii, lub brzydkiego pachnących ziół.

Jednak zanim będziemy mogli skupić się na tych metoda, postarajmy się znaleźć odpowiedź na pytanie „czy wielkość penisa liczy się dla kobiet”.

Jeśli by zadać to pytanie paniom, to uzyskamy dwie różne odpowiedzi. Jedna grupa pań powie, że rozmiar penisa dla nich się nie liczy. Jednak zdanie drugiej grupy będzie inne. Te panie są przekonane, że większe penisy daje dużo więcej przyjemności od małego członka. Właśnie ta grupa kobiet jest zdania, że większy penis jest znacznie lepszy do stymulowaniu pochwy. Im większy rozmiar, tym więcej nerwów jest stymulowanych w jednym czasie. Ma to logiczne uzasadnienie, szczególnie wśród pań, które nie mają żadnych trudności z przeżywaniem orgazmu pochwowego.

Dlaczego więc istnieją dwie, tak mocno zróżnicowane opinie na temat wielkości penisa, i tego jakiej satysfakcji on dostarcza? Pierwsza grupa pań twierdzi, że rozmiar penisa nie jest tak ważny, jak same umiejętności seksualne człowieka. Te kobiety tak to czują. Trzeba zrozumieć to, że ośrodki seksualne znajdują się nie tylko wewnątrz pochwy, ale również wokół wejścia do niej. Dla tych pań bez znaczenia jest to, czy penis jest duży czy mały, ponieważ one skupiają się na odczuwaniu przyjemności płynącej ze stymulowania zewnętrznych narządów płciowych. Jest jednak pewna wspólna opinii dla obu tych grup. Wszystkie panie zgodnie stwierdziły, że lepiej się czują kiedy wypełnia je gruby penis, zamiast cienkiego. Okazuje się że cienki penis nie robi nic innego, oprócz irytowania kobiety podczas seksu. Jeśli natomiast chodzi o długość prącia, to większość z nich wolała średnią długość.

Przeprowadzone badanie poszło o jeszcze dalej. Na koniec dnia przeprowadzono symulację, w której zaoferowano kobietom troje mężczyzn. Jeden posiadał małego penisa, drugi dużego, a trzeci przeciętnego. Większa część pań wybrałaby do łóżka tego, który został najhojniej obdarzony. Prawda jest więc taka, że duża liczba kobiet boi się otwarcie przyznać do tego, że duży rozmiar penisa jest dla nich kuszący. To czego pragną w głębi duszy, to wielki penis. Penis, który może rozciągnąć ich wargi sromowe, oraz dokładnie wypełnić wnętrze pochwy, zapewniając maksymalne tarcie podczas stosunku płciowego. Człowiek z małym penisem będzie musiał wykonać zdecydowanie więcej pracy podczas seksu, aby osiągnąć taki efekt, jaki wywołuje mężczyzna z dużym penisem.

Potwierdziło się również spostrzeżenie, że kobiety są bardziej podekscytowane możliwością stosunku płciowego z mężczyzną, który dysponuje potężnym członkiem. Wizja seksu z człowiekiem, którego penis jest niewielkich rozmiarów, nie działa pobudzająco na kobiecą wyobraźnię. Jedną z rzeczy, która to potwierdza, jest zachowanie kobiet na basenie, plaży lub w saunie. Te, którym towarzyszy mężczyzna z mocno wypchanymi kąpielówkami stają się bardziej dumne od tych, które spędzają czas w towarzystwie mężczyzn w luźnych szortach.

W każdym społeczeństwie na świecie, większy penis jest postrzegany jako bardziej sprawny od małego. Ludzie mający wielkiego penisa, są postrzegani jako prawdziwi mężczyźni, dysponujący siłą i charakterem. Martwisz się o swojego małego penisa? Niepotrzebnie. Masz wiele możliwości na to, aby powiększyć go. Angażowanie się w odpowiednie ćwiczenia fizyczne może być rozwiązaniem tego problemu. Wiele informacji na temat takich ćwiczeń znajdziesz w naszych pozostałych artykułach

Nawet gdybym zakończył ten artykuł stwierdzeniem, że rozmiar penisa nie ma żadnego znaczenia dla kobiet, to prawda jest taka, że one nadal będą wolały i chciały większego członka. Cieszenie się dużym penisem jest w zasięgu twojej ręki. To do ciebie należy podjęcie decyzji, czy rzeczywiście będziesz go posiadał, czy tylko chcesz o nim pomarzyć.