Czy wielkość penisa słusznie jest gwarancją zadowalającego pożycia seksualnego i sensownie spędza sen z powiek panom? Czy ich partnerki są usatysfakcjonowane? Jaki jest jego wpływ na jakość naszego seksu?

Od dawnych czasów wszystkie cywilizacje otaczały wielką czcią jednocześnie żeńskie jak i męskie narządy płciowe. Członek zarówno na rysunkach a także rzeźbach był kreowany w pokaźnych rozmiarach. Zjawisko to przez wieki uwarunkowało ogólną opinię, że wielkość penisa jest atrybutem sprawności i męskiej siły. W chwili teraźniejszej  od wczesnych lat szkolnych porównujemy się z innymi . Kwestie te dotyczą różnych płaszczyzn życia : ten ma lepsze stopnie, a ten strzelił więcej goli. Z biegiem czasu porównujemy kto miał więcej kobiet, samochodów, zarobków.

jakość seksu

W końcu przychodzi taka chwila, kiedy chcemy porównać również wielkość swojego penisa i zobaczyć jak prezentuje się na tle innych. Rzecz jasna nie w bezpośredni sposób, jednakże kiedy tylko mamy ku temu sposobność długo się nie zastanawiając zerkamy dyskretnie skrycie licząc, że nasz nie będzie mniejszy. Teraz pora zastanowić się po co właściwie to robimy? Odpowiedz jest prosta to społeczeństwo kreuje tezę, że rozmiar jest pożądaną cechą – duży zawsze może więcej. Panie znacznie chętniej wybierają sobie wysokich partnerów, a panowie kupują większe samochody. Takich przykładów można podawać mnóstwo.

Nie dziwi więc, że tak duży odsetek mężczyzn podkreśla, że zbyt mały członek nie może zadowolić i sprawić przyjemności kobiecie. W sytuacji kiedy mężczyzna nie jest w stanie zagwarantować kobiecie orgazmu cierpi na tym zarówno jego ego ale również psychika. Bo w jaki sposób wytłumaczyć sobie, że bycie dobrym kochankiem nie ma dla kobiet znaczenia? Facet, który ma wiele kompleksów bardzo często zachowuje się w sposób nienaturalny, jest znacznie częściej spięty i zestresowany nie potrafiąc zaakceptować samego siebie co znacznie bardziej prowadzi do osłabienia reflacji partnerskiej. Kompleks małego członka tworzy się z atawistycznego sposobu myślenia, gdyż ,, jeśli są hojniej obdarzeni przez naturę, to moje szanse maleją lub nie mam ich w ogóle”.

jakość seksu

W sytuacji kiedy mężczyzna podczas seksu nie dostrzega prawie żadnej reakcji ze strony kobiety jego głowę zasypuje lawina czarnych myśli – czy ona czerpie jakąkolwiek przyjemność z seksu? Długość penisa pomimo ogólnej opinii ma mniejsze znaczenie dla pań niż dla mężczyzn. Średnia wielkość penisa mieści się w granicy 10 – 15 cm i długość ta jest odpowiednia do odbycia stosunku seksualnego. Spora część kobiet przyznaje, że większą uwagę zwraca na obwód członka, ponieważ grubszy członek wypełni ciaśniej pochwę. W związku z tym znacznie intensywniej może stymulować kobiece zakończenia nerwowe. Podsumowując odpowiedz na pytanie czy wielkość penisa wpływa na jakość stosunku nigdy nie będzie jednoznaczna. Nie jest to czynnik decydujący o całkowitej satysfakcji seksualnej , jednakże zbyt mały członek nie jest w stanie w pełni zaspokoić kobiecych potrzeb.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Problem z erekcją dotyczy z roku na rok coraz młodszych mężczyzn!

Mężczyźni bez większego problemu potrafią pogodzić się ze swoją łysiną czy też odstające uszy. Jednak jeśli wymiar penisa to kwestia której nie jesteś w stanie znieść i wiesz, że to atrybut, który podniesie Ci samoocenę i doda męskości warto pomyśleć nad środkami farmaceutycznymi. Producenci ściągają się w produkcji coraz to nowszych środków nieinwazyjnie powiększających penisa. Pamiętajmy jednak aby sięgać tylko po te sprawdzone, których receptura jest znana i kompleksowo opisana na opakowaniu bądź witrynie producenta. W Internecie można znaleźć wiele podróbek, które nie tylko nie działają ale również powodują niepożądane reakcje organizmu. Nie warto załamywać rąk i wpadać w kompleksy, gdyż nie ma takiej rzeczy, której człowiek nie może zmienić!

PeniSizeXL Tabletki na powiększenie penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to produkt, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym kapsułką tak dobrą opinię. Nie bez znaczenia również produkt ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko faceci zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki! Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta.

Najlepszy środek na powiększenie penisa >> ZOBACZ