Duży członek – sposoby na łagodniejsze doznania bez bólu u kobiety – 5 pozycji przy dużym penisie

Od przybytku głowa nie boli, rzecze staropolskie przysłowie. Nie do końca zgadzają się z nim mężczyźni z dużymi penisami, oraz ich partnerki. Osoby te, aby uniknąć bolesnych zbliżeń, często muszą korzystać z dziwnych pozycji seksualnych. W tym artykule opiszemy najlepsze sex pozycji, które warto stosować podczas seksu z hojnie obdarzonym mężczyzną.


Jak uprawiać seks z dużym penisem?

Po pierwsze, użyj dużo żelu nawilżającego. Nawet jeśli twoja pochwa jest dość wilgotna, środek nawilżający będzie waszym najlepszym przyjacielem. Zmniejszy tarcie i ułatwi wprowadzenie dużego członka do pochwy. Żelu nawilżającego możecie również użyć podczas gry wstępnej. Unikaj żeli na bazie olejków, ponieważ mogą powodować infekcje drożdżakami. Zamiast nich wybieraj żele na bazie wody lub silikonu, które również mogą być bezpiecznie używane z prezerwatywami.

Jakich pozycji unikać?

Podczas seksu z dużym penisem, unikaj miłości analnej i pozycji na pieska. Kanał odbytu nie jest tak elastyczny jak pochwy. Pochwa jest na tyle elastyczna, że bez problemu radzi sobie z porodem dzieci. Bez problemu zmieści do siebie dużego członka, pomimo że może być to bolesne. Kanał odbytu nie jest przystosowany do takich działań. Seks analny z penisem większym niż średni będzie powodować u większości kobiet ból, jeśli nie skrajny dyskomfort. Natomiast pozycja na pieska pozwala na bardzo głęboką penetrację, a więc jest dobra dla mężczyzn o mniejszych członkach. Facecie z wielkim przyrodzeniem mogą w tej pozycji zranić kobietę.

Szybko czy powoli?

Duży penis oznacza powolny seks. Pośpiech i gwałtowne ruchy nie są wskazane. Pochwa musi mieć czas do tego, aby zareagować na każdy ruch dużego członka. Pamiętaj o tym aby być delikatnym, czułym i wrażliwym na kobiece reakcje i uczucia..

Jakie pozycje są zalecane?

W trakcie seksu z dużym penisem, zalecane są wszystkie pozycje, które nie zapewniają pełnej penetracji członka, oraz te pozycje, w których to kobieta dyktuje głębokość, na jaką penis wchodzi w jej pochwę. Będą to takie pozycje jak:

1. Pozycja misjonarska klasyczna – w trakcie seksu w tej pozycji mężczyzna może dokonać pełnej penetracji, ale wystarczy że trochę ugnie nogi i podniesie swoje tułowie, aby penis wszedł tylko do połowy długości pochwy, lub pozostał w jej ujściu. Również kobiet może sterować intensywnością doznań, opierając ręce na klatce piersiowej mężczyzny i odpychając go lekko lub przyciągając, w zależności od swoich potrzeb.

2. Pozycja misjonarska, w której kobieta jest na górze lub na boku – te pozycje również są wskazane. Stosując je, penis nie znajduje się pod kątem prostym do pochwy, więc nie jest możliwa pełna penetracja. W przypadku jeśli kobieta znajduje się na partnerze, to ona może nasuwać się na penisa na odpowiednią długość. Pozycje te mają jeszcze jedną zaletę – jeśli są wykonywane pod odpowiednim kątem, pozwalają na stymulowanie punktu G, co nieuchronnie będzie prowadziło do dużego orgazmu. Mimo że na pierwszy rzut oka obie te pozycje mogą się wydawać dość nudne, to dają wiele satysfakcji obojgu partnerom, zapewniając jednocześnie bliski kontakt fizyczny.

3. Mężczyzna leży, a kobiet na nim – czyli na jeźdźca – nie dość że pozycja ta jest bardzo wygodna dla kobiet, to bardzo podniecająco działa na wszystkich mężczyzn. Możemy wyróżnić kilka wariantów tej pozycji:

  • na jeźdźca – kobieta siedzi na nogach partnera – w tej pozycji dochodzi do pełnej penetracji. Partnerka może podczas tej pozycji wykonywać koliste lub posuwiste ruchy, unosząc się w momencie, kiedy poczuje lekki ból. Może się również odchylić do tyłu, zapierając rękami o nogi partnera lub o łóżko. Jej pochwa tworzy wtedy szeroki kąt z penisem, umożliwiając intensywne ocieranie się o punkt G.
  • na jeźdźca – kobieta kuca na stopach – pozycja na zapewnia kobiecie możliwość nabijania się na sztywnego penisa do żądnej głębokości. W tej pozycji największą przyjemność uzyskuje się nie w trakcie pełnej penetracji, ale mając tylko czubek penisa w początkowym odcinku pochwy. Kobieta w tej pozycji może stymulować swoją łechtaczkę, co jeszcze bardziej podnosi jej poziom podniecenia.
  • na jeźdźca – odwrócona pozycja – w tej pozycji kobieta ustawia się plecami do twarzy mężczyzny, zaś jego penis zostaje przekrzywiony w stronę kolan. Kobieta od tyłu nabija się na jego członka, który ociera się o tylną ścianę pochwy. Pozycję tę można połączyć z pieszczeniem kobiecego odbytu dłonią, o ile pozwala na to długość ręki.

4. Na stojąco – od tyłu. Pozycja ta nie zawsze będzie wygodna, ale również zapewnia stymulowanie punktu G. Dodatkowo, kobieta może oprzeć się o stół lub mebel, wypinając pośladki w stronę mężczyzny. Jest to wtedy wyraźny sygnał i zachęta do głębszego penetrowania pochwy penisem.

5. Taczki – pozycję wykonujemy na łóżku lub miękkim dywanie. Mężczyzna siada na zgiętych nogach, a rękami unosi pośladki kobiety. On rozchyla swoje nogi, obejmując nimi tułów mężczyzny. Odchyla się do tyłu, zapierając rękami o podłoże. W tej pozycji również możliwe jest pieszczenie łechtaczki – także przez mężczyznę. Wystarczy aby kobiet ugięła nogi w kolanach i na nich oparła ciężar ciała. Zwolni się wtedy jedna ręka mężczyzny, którą może stymulować zewnętrzne narządy płciowe.