Duży penis – duży kłopot. Problemy hojnie obdarzonych mężczyzn.

W dzisiejszych czasach niemal nigdzie nie wspomina się o problemach mężczyzn hojnie obdarzonych przez naturę. Nikt nie wspomina, że często miewają oni problemy ze znalezieniem stałej partnerki lub nawet z okazyjnym odbyciem stosunku. Czasem dochodzi o sytuacji, że tuż przed samą inicjacją seksualną partnerka rezygnuje z odbycia stosunku. W tym artykule poznacie najczęstsze problemy mężczyzn, którzy mają duże penisy.

Nie ma szans na głębokie gardło z dużym penisem.

Mężczyźni bardzo lubią, jeśli partnerka wkłada sobie ich penisa głęboko w usta podczas seksu. Jeśli penis jest zbyt duży, staje się to niemożliwe do wykonania i taki człowiek jest pozbawiony doznań, jakich dostarcza zabawa „głębokie gardło”. Penis, który jest zbyt duży sprawia może doprowadzić do odruchu wymiotnego u kobiety, co oznacza, że nie będzie ona nawet w stanie myśleć o wykonaniu zabawy oralnej o nazwie „głębokie gardło”. Choć kobieta może uważać dużego penisa za bardzo atrakcyjnego wizualnie, to bardzo ostrożna podczas pieszczot oralnych i włoży do swoich ust najwyżej do połowy, chyba, że jest przyzwyczajona do stosunku z partnerem o dużym przyrodzeniu. Podsumowując mężczyźni z dużym penisem raczej nie mogą liczyć na włożenie całej długości penisa do swoich ust.

Duży penis sprawia poważne trudności podczas seksu analnego

Podobne wygląda sprawa ze stosunkiem analnym. To nie znaczy, że jest on niemożliwy, ale trzeba wykonać go bardzo starannie i powoli, cały czas upewniają się, że penetracja nie jest zbyt głęboka. Dlatego też jest to dalekie od prawdziwego stosunku analnego, gdzie odbyt może być tak pieszczony jak pochwa. Mężczyzna z dużym członkiem musi zapomnieć o możliwości włożenia całej długości penisa, co zmniejsza jego doznania. Ponadto duży penetracja dużym penisem jest bardziej bolesna w stosunku analnym, zwłaszcza, jeśli partner chce zaznać prawdziwie energicznego i intensywnego stosunku analnego. Jeśli masz zamiar skorzystać ze stosunku seksualnego z kobietą mniej doświadczoną, będziesz musiał najpierw ją przekonać do wypróbowania tego rodzaju seksu w ogóle, co okaże się niezmiernie trudne. Wielu mężczyzn hojnie obdarzonych przez matkę naturę nie skorzystało w pełni z przyjemności, jaką daje się seks analny.

Całkowita penetracja jest bardzo wątpliwa w przypadku dużego penisa

Te same problemy są spowodowane przez nieco bardziej intensywną i głębszą penetrację pochwy, gdy mężczyzna chce wykonywać intensywne, szybkie ruchy, które również mogą być przyczyną odczuwania bólu przez kobietę. Jeśli twój penis jest zbyt duży, takie praktyki seksualne będą utrudnione, ponieważ twoja partnerka odczuje ból w okolicy brzucha i może również wystąpić krwawienie spowodowane urazami pochwy, czy macicy. Dziki seks jest więc prawie niemożliwy, jeśli penis jest zbyt duży. Podobnie, penetracja jest znacznie trudniejsza bez gry wstępnej, ponieważ mięśnie pochwy nie zrelaksowały ani nie rozgrzały się wystarczająco, aby zaakceptować całą długość bez problemu. Nie zapomnij, że pochwa ma tylko kilka cm głębokości i dlatego potrzebuje trochę czasu na dostosowanie się do dużego penisa.

Duży penis nie daje szans na wykorzystanie niektórych pozycji seksualnych

Jak już wiesz, niektóre pozycje seksualne dają większą szansę na głębszą penetrację niż jest możliwe w przypadku innych, co oznacza, że pozycje, podczas których penis wnika głęboko do pochwy mogą być nieco trudniejsze i niepraktyczne dla mężczyzn, którzy mają dużego penisa. Taki człowiek nie może zatem pozwolić sobie na całkowite i prawdziwe czerpanie przyjemności seksualnej, bo zadręcza się myślą, że nie może zranić swojej partnerki. Penis penetruje pochwę bardzo głęboko w niektórych pozycjach. Dlatego mężczyźni z dużym przyrodzeniem czasami nigdy nie decydują się pełną penetrację w zależności od anatomii swojej partnerki.

Odpowiednich rozmiarów prezerwatywy są również trudne do znalezienia

W jednym z forów internetowych ludzie debatowali na temat zakupu prezerwatyw, a to okazało się być prawdziwym koszmarem dla mężczyzny z bardzo dużym penisem. Jeden z uczestników rozmowy na forum wyznał, że w lecie pojechał do Japonii i po prostu chciał odbyć stosunek seksualny z jedną z miejscowych kobiet. Jednak Azjaci są znani z tego, że mają małe penisy, więc nie mógł kupić wystarczająco dużej prezerwatywy, a nawet wybierając największą z dostępnych, po prostu rozerwał ją na swoim członku. Sklepy zazwyczaj nie sprzedają „dużych rozmiarów” prezerwatyw, ale jedynie „jeden rozmiar dla wszystkich”, co może stanowić problem dla mężczyzny z dużym penisem.

Kobiety zapominają o osobowość i myślą tylko o rozmiarze penisa

Zakończmy naszą dywagację o problemach związanych z posiadaniem dużego penisa na ostatnim i bardzo ciekawym stwierdzeniu, które może wydawać się dziwne. Mężczyzna z dużym penisem jest często uważany przez kobiety za specjalną atrakcję, którą muszą znaleźć dla siebie i ją wypróbować. To może wydawać się interesujące dla mężczyzny hojnie obdarzonego przez naturę na początku i może być nawet uznane za komplement, ale później zaczyna się niepokoić tym bardzo poważnie, a nawet rozpaczać, mówiąc, że kobiety są zainteresowane tylko jego penisem.