Metody pomniejszania penisa

Sformułowanie za duży penis nie jest często spotykane. Wydaje się, że każdy mężczyzna chciałby posiadać dużego członka. Jednak nie zawsze duże znaczy dobre. Posiadania zbyt dużych erekcji może być przyczyną utrudnionych kontaktów seksualnych. Jakie problemy może spowodować za wielkich problemów penis?

Może to być:

  • ból w pochwie podczas stosunku,
  • niemożność uprawiania miłości analnej,
  • problemy z wzięciem do ust penisa, utrudniające seks oralny.

Niestety, na chwilę obecną nie ma opracowanego żadnego bezpiecznego zabiegu, który pozwalałby na zmniejszenie rozmiaru członka o kilka centymetrów, a zarazem umożliwiał osiąganie skutecznych erekcji. Obecnie dostępne zabiegi są często drastyczne i mogą powodować trwałą impotencję oraz pozostawienie blizn. Należy do tego dodać, że chirurgiczne metody pomniejszania penisa są bardzo kosztowne i nie każdego jest na nie stać. Jako alternatywę do chirurgicznych zabiegów zmniejszenia penisa, można stosować poniżej wymienione sposoby.

  • Jeśli poczujesz opór podczas penetracji pochwy kobiety, powinieneś na chwilę odpuścić. Penetracja dużym członkiem jest zwykle przyjemna, tym bardziej że pochwa jest wykonana z elastycznej i rozciągliwej tkanki. Pomimo to, w pewnym warunkach jej elastyczność może być zaburzona. Można to naprawić stosowaniem odpowiednich żeli nawilżających, lub wyborem pozycji, korzystnej podczas miłości z dużym penisem.
  • Zastąp penisa palcem lub dildo. Często jest to jedyna alternatywa na uprawianie miłości – szczególnie gdy pochwa partnerki jest ciasna i mała, a penis mężczyzny duży i gruby. Ręczna stymulacja łechtaczki, sutków, albo krocza (obszar między odbytem a pochwą) jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy uważają współżycie z dużym penisem za niewygodne. W rzeczywistości, większość stref erogennych jest umieszczona przy ujściu odbytu i pochwy.
  • Rozmowa z partnerem da odpowiedź na pytanie, jakie pozycje sprawiają najwięcej bólu, a jakie są mile widziane. Pozwoli to na najlepsze dopasowanie partnerów w trakcie seksu.

Jeśli powyższe metody nie przyniosły żadnych pomocnych rezultatów, należy skorzystać z metod farmakologicznych, które niestety mogą za sobą ciągnąć skutki uboczne. Do takich metod zaliczamy:

  • Stosowanie środków hormonalnych, zmniejszających poziom testosteronu w organizmie. W ten sposób możliwe jest wywoływanie mniejszych erekcji, dzięki którym rozmiar penisa może się o kilka centymetrów zmniejszyć. Lekiem podawanym w tej terapii jest egzogenny testosteron. Niestety, zażywanie leków hormonalnych nie jest pozbawione wad. Z drugiej strony, metoda ta jest znacznie bezpieczniejsza, niż udanie się na zabieg chirurgiczny.
  • Chirurgiczny zabieg dokonywany na prostacie. Może on trwale zmniejszyć rozmiar penisa aż o kilka centymetrów. Jednak w przypadku komplikacji, może też wywołać poważne skutki uboczne, z których największym będzie trwała impotencja.
  • Naświetlanie gruczołu prostaty.

Palenie papierosów

Wszyscy wiemy, że palenie papierosów ma niekorzystny wpływ na zdrowie. Jednak nie wiele osób wie, że palenie może również wpłynąć na rozmiary ich penisa. Dla większości osób będą to niemile widziane zmiany. Za mały rozmiar penisa jest poważnym problemem dla setek tysięcy osób na całym świecie. Osoby te powinny powstrzymywać się od palenia papierosów. Jednak ludzie, którzy każdego dnia zmierzają się z odwrotnym problemem – mają dużego członka – mogą w papierosach znaleźć pewnego rodzaju pomoc.

Aby zrozumieć jak palenie papierosów wpływa na rozmiar na penisa, trzeba najpierw wiedzieć trochę o tym, jak działa ten narząd. Penis składa się z trzech dużych komór, które zatrzymują w środku krew. Kiedy zaczyna tworzyć się erekcja, krew napływa do tych komór. Wielkość wzwodu zależy od pojemności komór, czyli ilości krwi jaka do nich wpłynie.

Palenie papierosów, rozmiar penisa i erekcje są powiązane. Palenie powoduje pogorszenie jakości krążenia krwi oraz zatykanie arterii. Tętnice łączące komory penisa są wąskie, przez co bardzo łatwo ulegają negatywnemu wpływowi palenia. Ogólnie rzecz biorąc, paląc papierosy, po pewnym czasie można doświadczyć pogorszenia sprawności seksualnej, przejawiającego się zmniejszeniem erekcji. Niestety, wraz z mniejszymi erekcjami, maleje również ochota na seks.

Ostatnie badania wykazały, że palenie papierosów zwiększa ryzyko impotencji u mężczyzn, szczególnie u tych w wieku 30 – 40 lat. Osoby, które palą regularnie, często cierpią na niską zawartość plemników w nasieniu.

Przedstawiona metoda jest bardzo kontrowersyjna i pod żadnym względem nie powinna być traktowana jako porada medyczna. Decydowanie się na nią następuje na własną odpowiedzialność. Zawsze należy być świadomym innych zagrożeń, które wiążą się z częstym paleniem papierosów. Do tych zagrożeń zaliczamy możliwość zachorowania na raka płuc, ponad oczekiwane zmniejszenie rozmiaru prącia, możliwość impotencji, mocne pogorszenie jakości spermy, problemy z krążeniem, choroby płuc i astma.

Jeśli w metodzie tej widzisz rozwiązanie swojego problemu, skonsultuj jej stosowanie ze swoim lekarzem. Udzieli ci on wskazówek na temat tego, w jaki sposób można zminimalizować pozostałe niekorzystne dla zdrowia skutki palenia papierosów.