Mój penis jest za duży, co robić?

Może się wydawać, że każdy mężczyzna pragnienie mieć dużego penisa, ale duży nie powinno oznaczać zbyt duży. W rzeczywistości wiele kobiet, które ma do czynienia z członkiem powyżej 16 cm, może odczuwać dyskomfort z powodu utrudnionych igraszek z penisem. Penisy tej wielkości mogą być bardziej przekleństwem niż darem. W większości przypadków, kobiety stwierdzają, że stosunek jest bolesny, głównie ze względu na kontakt penisa z szyjką macicy. Więc jeśli jesteś bardzo dobrze obdarzony przez naturę, trzeba będzie być cierpliwym i pokazać partnerce, że nawet przy sporym penisie można odczuwać przyjemność podczas seksu.

Duży penis wcale nie musi oznaczać zabiegu pomniejszania, istnieje całe mnóstwo specjalnych technik, które zapewnią takie same, a nawet przyjemniejsze doznania Twojej partnerce, jak przy przeciętnych rozmiarów członku. Pamiętaj, że operacja powinna zawsze być wybierana w ostateczności, wcześniej należy rozpatrzyć inne mniej inwazyjne i niebezpieczne opcje dla twojego ciała.

Powinny nadal mieć możliwość komfortowego współżycia, niezależnie od wielkości Twojego penisa. Gra wstępna jest kluczem do sukcesu. Możesz użyć wieloetapowej gry wstępnej, wynikającej z założeń opracowanych przez dr K. Newman z Instytutu Lin, centrum badań, które specjalizuje się w kwestiach seksualnych.

Pierwszym krokiem jest przystąpienie do masażu wszystkich obszarów w obrębie pochwy, aby rozluźnić mięśnie i przygotować je do penetracji. Odpowiednim krokiem jest rozpoczęcie od masażu łechtaczki, następnie lekkiego masażu punktu G w celu stymulowania rozluźnienia mięśni pochwy.

Gdy jesteś gotowy do penetracji, tak naprawdę musisz podjąć 3 kroki, aby zabezpieczyć swoją kobietę przed bezbolesnymi, nieprzyjemnymi doświadczeniami.

1.    Zacznij powoli. Na początku nie wkładaj penisa powyżej 1/3 jego wysokości. Rób to przez około 3 minuty, tak aby można było się upewnić, że Twoja partnerka jest całkowicie zrelaksowana i jest w stanie dopuścić większą długość penisa bez żadnego dyskomfortu.
2.    Umiarkowana penetracja. Teraz można przejść do połowy długości członka, a nawet dwóch trzecich. Ponownie, zorientuj się, czy partnerka jest zrelaksowana. Oprzyj się pokusie penetracji całej długości członka.
3.    Głęboka penetracja. Jeśli Twoja partnerka odczuwa dużą przyjemność z seksu, to jest odpowiedni moment, aby przejść od umiarkowanej penetracji do całkowitej. Jednak staraj się utrzymać komfort swojej partnerce i kontaktować się tylko lekko z szyjką macicy. W ten sposób można zranić kobietę. Jeśli nie masz dla niej szacunku, to ona może nie mieć ochoty na ponowny stosunek.

Oczywiście nie możemy zapominać o podstawowej rzeczy, jaką jest nawilżenie. Dlatego powinno się stosować żele nawilżające na bazie wody. Unikajcie jednak żelu do USG, który często jest stosowany ze względu na swoją atrakcyjną cenę. Oprócz wody zawiera także inne substancje, które nie są wchłaniane przez śluzówkę. Możecie wybrać specjalne żele rozgrzewające lub chłodzące, które dodatkowo pobudzą mięśnie partnerki.

Czasami łatwiej jest umożliwić partnerce bycie na górze. Wtedy ona może kontrolować intensywność penetracji, która jest najbardziej wygodna dla niej. Jeśli ona ma możliwość kontroli, będzie bardziej zrelaksowana przez cały czas. Ale pamiętaj, aby zawsze przed penetracją masować jej obszary łonowe, nie ważne jaką pozycję wybieracie.

Duży penis w ogólnej opinii społeczeństwa jest powodem do dumy, a przynajmniej powinno tak być. Często jednak pojawiają się opinie mężczyzn z dużymi członkami, którzy nie odczuwają satysfakcji z faktu hojnego obdarzenia przez naturę. Dzieję się tak dlatego, iż kiedyś doznali odrzucenia przez partnerkę z powodu rozmiaru ich członka. Wielu z nich mimo dojrzałego wielu nigdy nie miało stałej partnerki i nie było w poważnym związku. Jak się okazuje, to wszystko jest przyczyną nieodpowiedniego podejście w kwestii seksu. Mężczyźni z ponadprzeciętnymi członkami powinni wystrzegać się szybkich „numerków” w nieodpowiednich warunkach. Jeżeli nie chcesz zafundować bólu i dyskomfortu partnerce, powinieneś zaoferować jej odpowiednio długą grę wstępną, która będzie dobrą „rozgrzewką” przez właściwą penetracją. Niezwykle ważne jest zdanie sobie z tego sprawy.

Jednak istnieje grupa mężczyzn, u których długość członka przekracza znacznie 16cm. W ich przypadku pojawiają się problemy z erekcją. Ich członek jest na tyle duży, że krew nie wypełnia całkowicie jego ciał jamistych. Jeżeli jesteś w grupie tych mężczyzn, którzy nigdy nie zaznali pełnej erekcji, powinieneś niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Być może poleci on operacyjne pomniejszenie penisa.

Nie musisz martwić się o bardzo dużego penisa? Nie czuj się źle – nie jesteś sam. 10% mężczyzn ma penisa, który jest większych lub równy 16cm. Jednakże, jeśli chcesz być jednym z tych z elitarnej grupy, to istnieją klinicznie sprawdzone metody gwarantujące powiększenie penisa nawet o 30% na stałe. Od tabletek, po maści, plastry, specjalne urządzenia, które mechanicznie wydłużają członka, a nawet skuteczna operacja. Sam możesz wybrać, która metoda jest dla Ciebie!