Seks z partnerem z dużym penisem – jak się do tego przygotować?

Większość osób zgodzi się, że rozmiar ma znaczenie, gdy chodzi o męskiego członka. Rozmiar ma znaczenie zarówno jeżeli chodzi o zbyt małego członka, jak i zbyt dużego, choć ten drugi wariant może być zaskoczeniem dla wielu osób biorąc pod uwagę dzisiejszą nagonkę medialną, która krytykuje tylko małe członki. Uwierzcie lub nie, ale seks ze zbyt dużym członkiem może być równie kłopotliwy co seks z penisem o rozmiarach poniżej przeciętnej. Mały członek zwykle uniemożliwia penetrację przy jakiejkolwiek pozycji, gdyż łatwo „wypada” z pochwy, za to zbyt duży penis będzie sprawiał ból i poczucie dyskomfortu kobiecie posiadającej zbyt krótki i zbyt szeroki kanał rodny.

Zbliżenia z partnerem posiadającym zbyt grubego penisa, mogą być trudne, szczególnie jeżeli nie wiemy jak się do tego odpowiednio przygotować. Sex z dużym penisem w rzeczywistości może być bardzo trudny, a nawet bolesne dla wielu kobiet. Większość kobiet woli uzyskać trochę rad w tych kwestiach, aby ich stosunki były mniej bolesne, a bardziej przyjemne. Oto kilka wskazówek, które trzeba będzie zastosować, aby móc  cieszyć się seks z ogromnym penisem.

Po pierwsze użyj pozycji seksualnych, które minimalizują ilość penetracji, którą dostaniesz od partnera. Oznacza to, że powinnaś wypróbować pozycje, które utrudniają twojemu facetowi, mocny nacisk na szyjkę macicy, co jest główną przyczyną dyskomfortu i braku satysfakcji z seksu. Unikaj pozycji na pieska i innych pozycji, które należą do tej kategorii. Podczas tych pozycji seksualnych, to partner decyduje o głębokości penetracji i zwykle mniej lub bardziej świadomie będzie decydował się pchnięcia całą długością penisa. W dodatku wymienione wcześniej pozycje doskonale mu to ułatwiają.

Wytłumacz swojemu partnerowi, że penetracja całkowitej długości penisa może być dla ciebie bardzo bolesna, szczególnie jeżeli jest ona przeprowadzana przez kogoś z dużym penisem. Poproś go, by był delikatny, a na pewno zapewni ci spełnienie potrzeb, których potrzebujesz. Wyjaśnij mu, że seks bez wyczucia nie jest dla ciebie przyjemny, jeżeli jeszcze następnego dnia odczuwasz ból podbrzusza.

Naucz się uprawiać seks z dodatkowym nawilżeniem.

Jeśli masz partnera z wyjątkowo grubym penisem, trzeba będzie dużo więcej smarowania żelami nawilżającymi okolice intymne. Użyj żelu już przed rozpoczęciem seksu. To sprawia, że penetracja jest dużo łatwiejsza dla was obojga, a często okazuje się, że ból zamienia się w przyjemność! Zastosuj jeden z żeli, może to być żel nawilżający, chłodzący, rozgrzewający podczas pieszczot, które wykonuje w grze wstępnej. To najlepszy moment na pobudzenie swoich mięśni pochwy. Daj do zrozumienia partnerowi, że potrzebujesz dłuższej „rozgrzewki” przed całkowitą penetracją. Niech zacznie od masażu łechtaczki, przechodząc do masażu punktu G. To idealny moment, aby pobudzić swoją pochwę.

Poproś go o pomoc

Dobrze wyposażony mężczyzna często jest bardzo świadomy bólu, jaki może on spowodować kobiecie podczas stosunku. Jeżeli jego penis jest zbyt szorstki, zbyt szybko dochodzi do gwałtownych pchnięć lub nie ma wystarczającego nawilżenia. Jednak komunikacja nadal będzie dobrym sposobem, aby mieć lepszy seks. Przedstaw swojemu partnerowi swoje upodobania seksualne, jeżeli przeraża cię jego duży członek, wyjaśnij że preferujesz delikatniejszy seks lub lubisz bardziej pozycje, w których to ty przejmujesz kontrolę nad penetracją.

Trzeba będzie się przyzwyczaić do wielkości, zanim będzie można podjąć penetrację. Zacznijcie powoli, by stopniowo zwiększać tempo i głębokość pchnięć. Nie staraj się przyjmować od razu całej długości penisa. Kobiety często muszą być pobudzony do tego stopnia, aby swobodnie móc przyjmować grubą końcówkę penisa lub całą długość sporych rozmiarów członka.

Kupno zabawek

Wreszcie, jeśli penis, z którym masz do czynienia jest wyjątkowo długi, można kupić konkretne zabawki erotyczne zwane „ogranicznikami”. Zabawki te mają zasadniczo formę bardzo cienkich pierścień, wykonanych z miękkiej gumy lub winylu, które ześlizgują się na podstawę penisa i ograniczają długość, która wejdzie do pochwy podczas stosunku. Mogą to się wydawać trochę głupie na początku, ale jeśli podczas stosunku jesteś obarczona niepokojem o zbyt dużą głębokość penetracji. To ten gadżet pozwoli ci na większą swobodę i może okazać się wspaniałym prezentem dla ciebie i twojego mężczyzny.
Możesz również samodzielnie przygotowywać się wcześniej do stosunku z partnerem, który ma dużego członka. Wystarczy zakupić wibrator, na początku używaj wibratora w rozmiarze dostosowanym do swojej pochwy, by po jakimś czasie skorzystać z większego, który bardziej przypomina członka partnera. W ten sposób przyzwyczaisz się do długości, którą oferuje Ci Twój partner, jednak pamiętaj nic na siłę!

Przyzwyczajenie się do szerokości lub dużej długości penisa pewno może zająć trochę czasu, ale po prostu pamiętaj, że pochwa jest taka sama jak reszta twoich mięśni w organizmie. Możesz nie być w stanie przyjąć całej długości członka swojego partnera w tej chwili, bo mięśnie w twojej pochwie są zbyt ciasne, ale za sprawą ćwiczeń i rozciągania, stopniowo będziesz wydłużać swoje mięśnie i rozciągnąć je, tak aby zwiększyć seksualne dopasowanie pomiędzy waszymi organami.