Domowe ćwiczenia na powiększenie penisa

Wszyscy ludzie z natury lubią seks. Właściwie, można spotkać niewielką liczbę osób, które na myśl o seksie czułyby obrzydzenie. Mężczyźni mają naturalną tendencję do poszukiwania seksu. Chociaż istnieją ludzie, którzy są w tym całkiem dobrzy, to zdarzają się osoby, które mają problemy w inicjowaniu kontaktów seksualnych. Jednym z powodów tej sytuacji może być niepewność w odniesieniu do wielkości swoich członków. Nie wszyscy ludzie zostali obdarzenie hojnym przyrodzenie. Jest całkiem sporo mężczyzn, których penisy nie mają wystarczających rozmiarów, aby sprawić kobiecie przyjemność.


Aby rozwiązać ten problem, wymyślono różne sposoby na powiększenie penisa. Część z tych metod może być stosowana w domu, a część wymaga uzyskania pomocy specjalisty. Dobrą propozycją na powiększenie penisa są ćwiczenia, które mogą być wykonywane w zaciszu własnego domu. Istnieją różne formy aktywności fizycznej, których uprawianie może wydłużyć twojego członka, oraz powiększyć jego obwód. Oto jedna z takich metod.

Jest to proste ćwiczenie rozciągające, polegające na zapewnienie sobie pieszczot. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Nasmaruj rękę kremem, żelem nawilżającym, lub śmietaną
 2. Stymuluj penisa aż do pół erekcji
 3. Jedną ręką przytrzymaj podstawę penisa
 4. Przesuń dłoń w górę, aż do czubka
 5. Gdy tylko dłoń dotknie żołędzi, powtórz tę samą czynność drugą dłonią
 6. Umieść już u podstawy penisa
 7. Następnie przesuń dłoń pionowo w górę, aż do żołędzi – jak za pierwszym razem
 8. Powtarzaj ćwiczenie naprzemiennie, raz prawą, a raz lewą dłonią.
 9. Ćwicz każdego dnia po około 10 do 15 minut

Opisane powyżej ćwiczenie jest najprostszym ćwiczeniem rozciągającym. Jego zaletą jest łatwość wykonania, oraz możliwość stosowania w dowolnym miejscu. Jedyne o czym należy pamiętać, to zabezpieczenie się w odpowiedni środek nawilżająco poślizgowy, aby ochronić penisa przed otarciami.

Podobne, lecz bardziej wyrafinowane ćwiczenie rozciągające, które przywędrowało do nas z Arabii Saudyjskiej, nazywa się jelqing. Aby rozpocząć ćwiczenia jelqing, trzeba wcześniej ogrzać penisa. Najwygodniej zrobić to przez zmoczenie miękkiej szmatki w ciepłej wodzie, a następnie owinięcie nią penisa na kilkadziesiąt sekund. Kiedy zdejmiesz szmatkę, nie zapomnij osuszyć penisa z wilgoci – dopiero wtedy przystępujemy do ćwiczenia:

 1. Doprowadź penisa do pół wzwodu
 2. Złóż palec wskazujący i kciuk w znak OK (literkę O)
 3. Owiń tymi palcami podstawę penisa – delikatnie
 4. Zacznij przesuwać palce złączone w OK w górę penisa, aż do żołędzia, powodując jego rozciąganie
 5. Powtórz to samo, ale palcami drugiej dłoni
 6. Wykonuj czynność na przemian jedną i drugą dłonią, przez około 6 do 9 cykli każdej dłoni.

Całe ćwiczenie jest nieco podobne do procesu dojenia krowy, stąd zamienną nazwą dla jelqingu jest „dojenie penisa”.

Inne domowy sposoby powiększenia penisa, obejmują stosowanie dodatkowych przyrządów, takich jak na przykład rozciągacz mechaniczny, odważniki, lub przyjmowanie tabletek ziołowych. Aby zrozumieć w jaki sposób następuje zwiększenie rozmiaru członka, trzeba poznać jego wewnętrzną budowę. Penis składa się z ciał jamistych. Są to komórki posiadające zdolność do reprodukcji. Naciąganie penisa sprawia, że istniejące komórki zwiększają swój rozmiar, oraz otrzymują sygnał do rozmnażania się. W rezultacie powiększa się ich ilość, czyniąc penisa grubszym i dłuższym.

Stosując domowe techniki powiększania penisa, należy się zaopatrzyć w cierpliwość. Efekty nie będą widoczne po kilku tygodniach, a dopiero po kilku miesiącach. Domowe ćwiczenia rozciągające należy rozpocząć od najprostszych, czyli tych, które opisaliśmy w pierwszej części artykułu. Stopniowo będzie można przejść do bardziej skomplikowanych ćwiczeń. Największą zaletą tych ćwiczeń jest to, że są w pełni naturalne i bezpieczne, oraz mogą być wykonywane w dowolnym momencie.

Istnieją również inne ćwiczenia penisa, które można robić nawet wtedy, kiedy siedzimy obok innego człowieka. Są to ćwiczenia mięśni kegla, które bardzo skutecznie zwiększaj siłę erekcji. Ćwiczenie polega na stymulowaniu pracy mięśnia Kegla, odpowiedzialnego za trzymanie moczu, pompowanie spermy, oraz tworzenie erekcji. Siedząc na fotelu, przebywają w toalecie lub jadąc autobusem, postaraj się wywołać taki odruch, jak gdybyś chciał zatrzymać mocz, lub przedłużyć erekcję. Takie ćwiczenie należy wykonywać przynajmniej 3 razy każdego dnia.

A czy odpowiednia dieta będzie miała wpływ na zmianę rozmiaru penisa?
Oczywiście że tak. Tego wpływu nie można marginalizować. Podobnie jak zła dieta może wpływać na obniżenie potencji i wywoływać różne dysfunkcje pracy penisa, tam samo może mieć negatywny wpływ na zmianę rozmiaru. Należy dobrze zrozumieć, że wysoka sprawność seksualna – czyli łatwość osiągania erekcji, jest ściśle powiązana z rozmiarem penisa. Im zdrowie seksualne mężczyzny jest lepsze, tym mniej będzie on miał problemów z ewentualnymi problemami penisa. Spożywanie alkoholu w nadmiarze, palenie papierosów, brak ruchu, wysoko tłuszczowa dieta, brak witamin i spożywanie małych ilości wody negatywnie odbija się na kondycji seksualnej.