Mechaniczne rozciągacze członka

Jeszcze kilkanaście lat temu, mechaniczne rozciągacze penisa były prostu niedostępne dla większości ludzi. Jednak osób niezadowolonych z rozmiaru swojego penisa przybywało z roku na rok. Nie mieli oni wiele alternatyw dla ryzykownego zabiegu chirurgicznego, stosowania pigułek, oraz niebezpiecznych w tamtych czasach pomp do penisa i urządzeń wiszących.

Na szczęście Internet zmienił wszystko. Od około dekady, mężczyźni mają szansę być bardziej poinformowani o możliwości powiększania członka za pomocą mechanicznych rozciągaczy członka. Aby kupić te urządzenia, nie potrzeba wstydliwie skradać się do sex shopu, lub polegać na tandetnej produkcji z Chin. Internet oferuje wiele możliwości zakupu tych urządzeń. Występują one w różnych cenach, która stanowić będzie o jakości wykonana.

Używanie mechanicznych rozciągaczy penisa daje najkorzystniejsze możliwości aby powiększyć rozmiar członka. Mężczyźni korzystający z tej metody, mogą się spodziewać zmiany rozmiaru do 35% obwodu i długości. Urządzenie to jest absolutnie niezwykłe pod każdym względem – zbliżonych rezultatów nie oferuje żadna inna metoda powiększania rozmiaru penisa.

Mechaniczne rozciągacze członka są również pomocne w korygowaniu silnych form choroby Peyroniego. Choroba ta objawia się nienaturalną i niebezpieczna krzywizną penisa. Rozciągacze są również skuteczne w zwiększenia przepływu krwi do penisa. Ma to bezpośrednie przełożenie na twardsze i pełniejsze erekcje, trwające dłużej niż kiedykolwiek wcześniej. Mechaniczne rozciągacze penisa ułatwiają leczenie impotencji oraz zaburzeń erekcji – zarówno tych wywołanych czynnikami fizycznymi, jak i psychicznymi. Wszystkie te wyniki mogą być osiągnięte w sposób bezpieczny, bez szkody lub ryzyka dla zdrowia.

Mechaniczne urządzenia do rozciągania członka  są w 100% bezpieczne. Co więcej, są również zalecane przez lekarzy na całym świecie. Powodem tego są nie tylko wspaniałe wyniki, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają.

Mechaniczne rozciągacze penisa z kilku powodów są najlepszą metodą na powiększenie członka.
Oferują one te same pozytywne efekty powiększenia, jakie daje operacja, przy zdecydowanie niższych kosztach finansowych
Ponadto, każdy rodzaj zabiegu chirurgicznego jest ryzykowny – zarówno pod względem niepożądanych reakcji na znieczulenie, a także ryzyko uszkodzenia nerwów. Operacja może również powodować blizny, szpecące ciało do końca życia. Używanie rozciągaczy jest pozbawione tych wad.

Rozciągacze penisa są znane w takiej lub innej formie, już od dłuższego czasu. Zasady, które rządzą ich pracą były stosowane przez wiele prymitywnych plemion, zamieszkujących wszystkie rejony Ziemi. Używali oni tych narzędzi, aby powiększyć różne części ciała, nie tylko penisa. Mechaniczne rozciągacze penisa powiększają członka, poprzez stosowanie delikatnego nacisku rozciągającego. Jest on uzyskany dzięki zastosowaniu chirurgicznych sprężyn stalowych. Ten stały napór powoduje, że komórki w ciałach jamistych prącia dzielą się i mnożą. Powiększenie penisa następuje wtedy zarówno na długości, oraz na obwodzie.

Nosze penisa są najbardziej zalecane techniki powiększania penisa, ponieważ większość z tych popularnych są udowodnione klinicznie do pracy. Z tego powodu często są doskonałą alternatywą dla operacji powiększenia penisa, gdyż są znacznie tańsze. Przed rozważyć użycie przedłużacz penisa, jest to pierwsza dobra propozycja, aby rzeczywiście zrozumieć, czym są, jak działają. Będziesz więc w stanie sprawdzić, czy nadaje się do Twojego stylu życia i wyników, które chcesz zobaczyć.

Jak jest zbudowany rozciągacz penisa?

Poprzez zastosowanie silikonowej opaski (rurki), rozciągacz mocowany jest tuż za żołędzią penisa. Następnie, do nasady doczepiany jest jego drugi koniec. Wszystko połączone jest 2 stalowymi prętami. Pręty mogą być wyposażone we wspomniane wcześniej sprężyny, lub mieć regulowaną długość za pomocą mechanizmu teleskopowego. Tuż poniżej końcówki penisa znajduje się plastikowy element, służący jako wsparcie dla żołędzi. Dla zapewnienia dodatkowej wygody, większość producentów tych urządzeń zaleca stosowanie dodatków nawilżających, takich jak pianki lub żele.

Czy rozciągacz wzmocni mój orgazm?

Tak. Ale trzeba wykonywać poprawny program ćwiczeń. Większość sprzedawanych rozciągaczy wyposażona została w podręczniki i samouczki, które uczą jak właściwie korzystać z urządzenia.

Czy rozciągacz jest bolesny?
Istnieją dwa rodzaje rozciągaczy: z pętlą lub z paskiem. Ogólnie trzeba liczyć się z tym, że kupują nieatestowane rozciągacze, mogą być one niewygodne, oraz nie będą zapewniały prawidłowego przepływu krwi. Na te kiepskie produkty zdarzają się skargi. Jednak rozciągacze, które zostały wyprodukowane zgodnie z przepisami są wygodne i pozwalają na prawidłowy przepływ krwi do penisa. Ich stosowanie nie sprawia bólu.

Co mogę zyskać dzięki rozciągaczom?

Jeśli zamierzasz skutecznie używać rozciągacz, powinieneś go nosić każdego dnia po około 6-8 godzin. Możesz wtedy spodziewać się zwiększenia długości członka o co najmniej 2 cm, oraz zwiększenia obwodu o ok. 1 cm. Po 6 miesiącach. Wyniki mogą się różnić w zależności od stanu twojego penisa, oraz czas spędzonego w rozciągaczu.

Czy są jakieś inne zalety?

Tak. Oprócz posiadania więcej centymetrów pod względem długości i obwodu, będziesz miał twardsze erekcje. Metoda ta jest też znana w celu uzyskanie lepszego krążenia krwi, poprawy zdrowia prostaty oraz lepszej wytrzymałości seksualnej.