Metoda Silvy – działanie falami mózgowymi

O co chodzi z tym powiększaniem penisa falami mózgowymi? Takie pytania można często napotkać na forach internetowych, poświęconych metodzie Silvy. Istnieją w naszym życiu pewne zjawisko, dość powszechne, ale nadal owiane tajemniczością. W dobie postępu technologicznego, ciężko jest uwierzyć niektórym ludziom, że można powiększyć swojego penisa, jedynie myśląc o tym.


Na szczęście, Jose Silva, światowej sławy psycholog opracował metodę, dzięki której jest to możliwe. Swoją teorię oparła m.in. na naukach Chrystusa oraz Buddy. W swoich pracach zwrócił uwagę na smutny fakt, że człowiek wykorzystuje zaledwie od 5-10% możliwości swojego mózgu. Gdzie są zatem pozostałe 90-95%? Pozostają w uśpieniu. Jak możemy obudzić tego śpiącego olbrzyma w nas i sprawić, aby zaczął działać na naszą korzyść? Oto kilka odpowiedzi, które daje nam Jose Silva.

Lepsze wykorzystanie zasobów mózgu możliwe jest dzięki:

  1. Systemowi dynamicznej medytacji
  2. Świadomemu wykorzystywaniu marzeń
  3. Mentalnej wyobraźni (psychiczny teatr)
  4. Szukaniu pomocy u Wszechmogącego

Jose Silva wypromował naukowo udowodniony dynamiczny system medytacji. Napoleon Hill, autor książek mówiących o tym, jak odnosić sukces w życiu, twierdzili, że to jak żyjemy ma wpływ na to, jak myślimy. Logiczne jest, że wykorzystujemy medytację i pokrewne techniki relaksacyjne, aby uspokoić umysł i lepiej go kontrolować. On również zachęca nas do wizualizacji swoich marzeń i to on ukuł termin psychicznego teatru. Częste projekcie i wizualizacje swoich celów, pomagają nam w programowaniu siebie, aby osiągnąć konkretne cele.

Czy jednak może mieć to zastosowanie do powiększenia penisa?

Dotychczasowe eksperymenty potwierdziły zwiększenie rozmiaru członka u osób, które zdecydowały się na jego powiększanie falami mózgowymi. Jose Silva daje nam kilka przydatnych wskazówek, w jaki sposób wykorzystać sny do świadomej kontroli swojego ciała. Marzenia nie są przypadkowymi obrazami, widzianymi nocą. Silva zachęca nas do tego, abyśmy zwracali uwagę na nasze senne marzenia, które mogą mieć duże znaczenie.

Jak działa metoda Silvy?

Metoda opracowana przez Jose Silva opiera się na umiejętności samodzielnego wprawiania mózgu w stan alfa. Konieczna jest również umiejętność wizualizowania różnych rzeczy i sytuacji na tym samym poziomie alfa. Będąc w stanie alfa, znajdujemy się w podobnym stanie do tego, który ogarnia nasze ciało tuż przed zapadnięciem w sen. Inną nazwą dla tego stanu jest faza REM. W tej fazie właśnie śnimy, a nasz sen jest najbardziej głęboki.

W odniesieniu do czynienia penisa większym, powiększenie będzie następowało dzięki wyobrażaniu sobie różnych sytuacji, w których zaistniał duży penis. Oczywiście nie wszystko musi być zgodne z ludzką logiką. Ważne jest, aby nauczyć się uzupełniania fizycznych ćwiczeń na powiększanie penisa, pozytywnymi wizualizacjami. Wyobrażanie sobie pozytywnych obrazów, przedstawiających np. zadowalające efekty ćwiczeń, może przynieść znacznie szybsze rezultaty.

Samokontrola umysłu oraz percepcja pozazmysłowa znajduje zastosowanie w każdej dziedzinie ludzkiego życia. Trenerzy osobowości i doradcy zawodowi radzą, aby w drodze do sukcesu, często wyobrażać sobie sytuacje, które są z tym związane. Wizualizując powiększenie penisa, skup się na tym aby widzieć w myślach, jak jego rozmiar robi się większy z każdym przesunięciem dłoni. Przed snem, możesz sobie wyobrazić że zasypiasz obok swojej partnerki, a twój członek przypomina rozmiarami anakondę. Są również bardziej zabawne sytuacje. Przykładowo, licząc barany przed snem, możesz sobie wyobrazić każdego z nich z dużym penisem dyndającym między nogami.

Częste i co najważniejsze, bogate wizualizacje nakierują cię na szybsze zdobycie upragnionego celu. Nie dopuszczaj do siebie myśli, że to do czego dążysz, jest dla ciebie nieosiągalne. To w jaki sposób myślisz o sobie i przyszłych działania, nakierowuje twoje dalsze postępowanie, oraz reakcje organizmu, nad którymi nie mamy fizycznej kontroli.

Spróbuj wykonać ciekawe ćwiczenie.

Wyobraź sobie wyimaginowane stworzenie, któremu nadasz cechy ludzki i zwierzęce. Może to być coś przerażającego, lub sympatycznego. Powinno być jednak stworzeniem zupełnie fantastycznym. Następnie skup się na jego każdym elemencie. Wyobraź sobie jego głowę. Jaki ma kształt? Jest pociągła czy okrągła? Ma włosy? Jeśli tak to jakie, ile i jaki mają kolor? Jak wyglądają jego uszy? Ma w nich kolczyki? Jeśli tak, to jak wyglądają? Przyjrzyj się szyi i temu, co na niej się znajduje. Czy jego ramiona są muskularne, czy raczej wątłe i długie? Znajduje się na nich tatuaż? Jeżeli tak, to co on przedstawia? Czy klatka piersiowa stworzenie jest ubrana, czy naga?

Analizuj w ten sposób każdy aspekt ciała, dochodząc aż do jego penisa. Temu elementowi poświęć wiele uwagi. Zbadaj jego wygląd i długość. Sprawdź czy obwód jest duży? Jaki ma kolor oraz jak się zachowuje. Czy jest ciężki czy lekki. Swobodnie opada w dół, czy może unosi go erekcja?

Wprowadzając do tego ćwiczenia odpowiednie techniki relaksacyjno oddechowe, twój umysł zostanie wprowadzony w stan głębokiej medytacji, gdzie fale mózgowe działają na częstotliwości alfa.