Pompka do penisa – większe przyrodzenie

Pompy do penisa są używane na całym świecie od kilkudziesięciu lat. Pomimo tego, nadal są wciąż bardzo popularne. Mężczyźni w stałych związkach, którzy nie chcą brać leków lub którzy nie osiągnęli pożądanych wyników w rezultacie brania pigułek, wolą używać pompek do penisa. Aktualnie sprzedawane są bardzo nowoczesne pompy, która oprócz tego że są bardzo zaawansowane technologicznie, to są w pełni bezpieczne i łatwe w użyciu. Poza tym, również mężczyzna czerpie przyjemność z ich używania, z powodu wbudowanego w nie delikatnego mechanizmu wibracyjnego.


Pochodzenie pomp do penisa
Pierwszy patent dotyczący tego mechanicznego urządzenia sięga 1911 roku. Jednak ówczesne urządzenia okazały się nieskuteczne, ponieważ były zimne, oraz niewygodne w użyciu. Tak było aż do 1959 roku, kiedy to człowiek o imieniu Freddie W. Sell wynalazł i opatentował pierwszą skuteczną pompę do penisa. Nazwał ją Erecto.

Co to jest pompka do penisa?
Pompka do penisa, również jest znana jako pompa próżniowa. Ma ona szerokie zastosowanie jako urządzenie do leczenia impotencji. Wielu mężczyzn używa takiej pompki do masturbacji, oraz do zwiększenia długości i obwodu penisa. Chociaż istnieje ogromny wybór pomp do penisa, to te dostępne na rynku najczęściej składają się z akrylowego cylindra oraz pompy. Uruchomienie pompki (ręcznej lub automatycznej) powoduje zasysanie powietrza, znajdującego się w pojemniku.

Obecnie w sprzedaży występuje wiele różnych rodzajów pomp do penisa. Najczęściej kupowaną i szeroko stosowaną jest typowa pompa tłokowa, działająca na podobnej zasadzie, jak pompka do opon. Występują również pompy z silniczkiem elektrycznym, które są o tyle wygodniejsze w użyciu, iż nie wymagają ręcznego pompowania. Najbardziej zaawansowane pompy to te, które zostały wyposażone w mechanizm wibrujący. One nie tylko zapewniają działanie ssące, ale również dostarczają niesamowitych doznać cielesnych.

Ponieważ pompa do penisa wytwarza podciśnienie wokół członka, krew jest zmuszona do wniknięcia do prącia, pomagając mu w osiągnięciu głębszej erekcji. Trzeba pamiętać o tym, aby na tym etapie nie było stosowane nadmierne ciśnienie, ponieważ może ono doprowadzić do uszkodzenia tkanek prącia. Wzwód prącia zostaje utrzymany, poprzez nasunięcie pierścienia na nasadę penisa, który nie pozwala na szybkie odpłynięcie krwi. Zadaniem pierścienia jest ograniczenie przepływu krwi. Założenie go, powoduje utrzymanie erekcji na czas wystarczający do odbycia stosunku.

Jak korzystać z pompki do penisa?
Należy wykonać kilka prostych kroków, by móc skorzystać z takiej pompki. Choć na początku mogą pojawić się różne trudności związane z jej prawidłową obsługą, to po krótkim czasie nabierzesz wprawy w jej obsługiwaniu.

Aby rozpocząć korzystanie z pompki, posmaruj członek żelem nawilżającym, a następnie umieść go wewnątrz przeźroczystej tuby:

  • W tym miejscu rozpoczynanym powolne pompowanie. Zbyt szybkie i intensywne pompowanie może doprowadzić do poważnych uszkodzeń tkanek prącia
  • Kontynuuj pompowanie tak długo, aż twój penis będzie w pełni wyprostowany
  • Nie należy używać pompy dłużej niż 20 minut, ponieważ może to spowodować trwałe uszkodzenie penisa
  • Przestań używać tego urządzenia w przypadku wystąpienia bólu
  • Po osiągnięciu żądanej twardości, nasuń pierścień na podstawę penisa. Ograniczy on przepływ krwi i pomaże ci utrzymać erekcję
  • Nie należy nosić pierścienia dłużej niż 30 minut

Potencjalne zagrożenia
Pompy do penis mogą być niebezpieczne, jeśli są niewłaściwie używane. Poniżej wymieniamy niektóre z zagrożeń.

  • Rozerwania naczyń krwionośnych

Przed zakupem pompy upewnij się, że posiada ona niezawodny manometr oraz szczegółową instrukcją obsługi. Manometr powinien zapewniać łatwy odczyt wskazania ciśnienia. Za duże podciśnienie może doprowadzić do rozerwania naczyń krwionośnych w prąciu.

  • Osłabienie penisa

Zbyt duże tarcie i ciśnienie może sprawić, że penis stanie się słabszy niż do tej pory. Wraz z tym, może się pojawić krótszy czas trwania erekcji.

  • Uzależnienie i patologie

Większość osób regularnie korzystających z pompki, może się bardzo do nie przywiązać, polegając na niej jako niezawodnym środku wywołaniu erekcji. Po pewnym czasie może się okazać, że pomimo widoku nagiej i atrakcyjnej kobiety, nie będzie możliwe osiągnięcie wzwodu bez pomocy pompki.

Pompy do penisa zostały uznane za bardzo przydatne w leczeniu impotencji oraz powiększaniu rozmiarów penisa.

Mężczyźni, u których istnieją przeciwwskazania w stosowaniu doustnych leków terapii impotencji, mogą korzystać z pompek, które nie zagrażają ich zdrowi. Pompka wywołuje erekcję, poprzez wzmożony przepływ krwi do penisa. W ten sposób mężczyźni cierpiący na impotencję, mogą cieszyć się seksem, natomiast osoby nie mające z nią problemów, mogą uzyskać większe przyrodzenie. Niestety, aktualnie pompki nie są tak popularne w leczeniu zaburzeń erekcji, jak na przykład leki typu Viagra lub Levitra. Pomimo że pompki są chętnie kupowane, to ich wykorzystanie ogranicza się w większości do sprawiania przyjemności seksualnej oraz tymczasowego zwiększania rozmiaru członka.