Sposoby na lepsze i bardziej intensywne doznania u kobiety 5 pozycji przy krótkim penisie

Jestem pewien, że niejednokrotnie słyszeliście banalne powiedzenie, że „rozmiar nie ma znaczenia”. Tak naprawdę, niewiele osób w nie wierzy. Również bardzo mało kobiet uważa je za prawdę. Czy naprawdę uważacie, że kobieta woli krótkiego i cienkiego penisa od tego długiego i grubego, który dokładnie wypełni jej pochwę?


Rozmiar penisa ma znaczenie. Stereotypy dotyczące tego, że rozmiar nie jest tak naprawdę istotny, mają zadanie kompensować poczucie niższej wartości u mężczyzn, dysponujących małym członkiem. A przecież wcale tak nie musi być. W dzisiejszym świecie możemy korzystać z różnych technik, które pomogą nam w powiększeniu penisa. Mały penis nie jest już czym, co bezwarunkowo trzeba zaakceptować i pogodzić z się z jego posiadaniem.

Mężczyźni z małymi penisami zwykle nie są zadowoleni z pomysłu uprawiania seksu z piękną kobiety. Wydaje im się, że kobieta będzie rozczarowana  takim zbliżeniem. Mężczyźni bojąc się upokorzenia i wyśmiewania, świadomie rezygnują z możliwości dobrego seksu. Tacy ludzie, zazwyczaj posiadają wobec innych całkowity brak zaufania, tworzą nieudane związki, w których każdy z partnerów jest niezaspokojony. Dla tych mężczyzn istnieje jedna prosta prawda: urodzili się z małym rozmiarem penisa, który stał się ich koszmarem, prześladującym ich każdego dnia.

Dla większości mężczyzn posiadanie dużego penisa oznacza, że mogą być klasyfikowani jako prawdziwy mężczyzna. Mamy tendencję do uważania, że wspaniały seks jest zależny od trzech czynników:

  1. szerokiej wiedzy o pozycjach seksualnych,
  2. umiejętności kontrolowania wytrysku,
  3. posiadania dużego penisa.

I jest to prawdą – ale nie 100%. Bo wcale nie ma potrzeby, aby wszystkie te 3 punkty były obecne jednocześnie. Jeśli masz małego penisa, możesz skupić się na ćwiczeniach rozciągających, które mogą zwiększyć jego rozmiar. Jeśli próbowałeś ich, a nie przyniosły rezultatu, pozostało ci doskonalenie swojej wiedzy o pozycjach seksualnych.

Zgodnie z jednym z ostatnich badań, więcej niż 50% kobiet nie chce uprawiać seksu ze swoim partnerem, z powodu zbyt małego rozmiaru jego penisa. Pomimo że jest to bolesna prawda, to nie jest to winą żadnej ze stron. Jeśli męski penis jest za mały, kobieta może w ogóle nie poczuć go w sobie. Wtedy niemożliwe będzie doprowadzenie jej do orgazmu.

Można to zmienić przez:

  • powiększenie penisa
  • stosowanie pozycji ułatwiających penetrację

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że istnieją pewne pozycje, które są zalecane podczas seksu z mężczyzną o małym członku. Tych pozycji warto się nauczyć, jeśli doskwiera ci obecność małego członka.

1. Pozycja misjonarska odwrócona

Pozycja ta jest odwróceniem standardowej pozycji misjonarza, Kobieta leży w niej na wierzchu mężczyzny, mocno przyciskając swoje ciało do jego piersi. Są 2 zalety tej pozycji. Po pierwsze, kobieta może kontrolować kąty i ruchy, ponieważ to ona jest na górze. Ruchy te będą zwykle posuwiste lub koliste, ze względu na charakter tych pozycji. Po drugie, pozycja ta pozwala naturalnie stymulować łechtaczkę, poprzez tarcie o łono i pachwiny.

2. Pozycja efekt motyla

Kobieta leży na plecach, podobnie jak w typowej pozycji misjonarskie. Mężczyzna unosi jej nogi do góry, jednocześnie rozchylając. Ona opiera ręce na jego klatce piersiowej lub barkach. Pozycja efekt motyla pozwala zmaksymalizować poziom penetracji. Umożliwia również wejście penisa do pochwy pod takim kątem, aby mógł on stymulować punkt G.

3. Zmodyfikowana pozycja misjonarska

Jest to lekko zmodyfikowana pozycja misjonarska. Modyfikacja polega na umieszczeniu poduszki pod dolną częścią pleców kobiety. Poduszka stworzy dodatkowy punkt podparcia, dzięki czemu powstanie bardziej prosta linia do bezpośredniej penetracji. Mężczyzna może użyć jednej ręki, do delikatnego ściśnięcia lub masowania brzucha kobiety, po to aby bardziej docisnąć pochwę do swojego penisa.

4. Pozycja na jeźdźca

Stosowanie tej pozycji daje kobiecie pełna kontrolę nad penisem mężczyzny. Można ona kontrolować ruch i tempo, dostosowując je do osiągnięcia maksymalnej przyjemności. Dzięki temu że będzie się poruszała okrężnymi ruchami, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że twój członek wysunie się z jej pochwy. Podczas gdy kobieta ujeżdża partnera, on może spróbować delikatnie nacisnąć na dół jej brzucha. Ten mały ruch dłonią przybliży penisa do jej punktu G.

5. Pozycja od tyłu

To ulubiona pozycja kobiet, uprawiających seks z mężczyzną z małym penisem. Pozycja ta jest idealna z uwagi na to, że tworzy duży kąt pomiędzy linią penisa i pochwy, pozwalając na łatwe osiągnięcie punktu G. W celu wzmocnienia efektu, mężczyzna może ująć kobietę za biodra lub pośladki, mocniej dociskając ją do swoich ud.

Wymienione pozycje zawsze należy poprzedzić odpowiednio długą i intensywną grą wstępną. Gra wstępna pobudza libido kobiety, przygotowując ją mentalnie i fizycznie do stosunku. Skoncentrowanie uwagi powinno nastąpić na tych częściach kobiecego ciała: usta, szyja, piersi, brzuch, łono, warki sromowe i łechtaczka. Właściwie zainicjowana i wykonana gra wstępna, znacznie zwiększa szanse kobiety na osiągnięcie orgazmu.